sektörel

ELBA Havacılık Çalışmalarının Sektörel Etkisi

ELBA Havacılığın çalışmalarının yoğunlaşması, gelişmesi ve üretimlerinin havacılık sektöründe kullanılması sonucu oluşacak etkiler, ELBA Havacılık tarafından izlenmek ve değerlendirilmek durumundadır. Elbette bütün çalışmaların, sektör üstünde bir etki yaratması beklentimiz vardır. Yapılan bütün çalışmaların çeşitli ortamlarda paylaşılması, ilgili her kurum ve kuruluşla ilişki içinde olunması ve yapabilirliklerin analizi ile, eldeki bilgi ve hareket kabiliyeti, topyekun gelişmeye yol açacaktır.

Bütün sivil havacılık otoriteleri ve girişimleriyle birlikte çalışabilecek esnekliğe sahip olunacağı için, etkileşimlerin sonuçları bu sayfada sürekli olarak yer alacak ve değerlendirilecektir.

bb
Bizler, kafasını kuma gömmüş, birbirinden şüphelenen, taşıma bilgiyle sektörün dönmesini sağlayan anlayışın ötesine geçilmesi gerektiğini, havacılığın kendi kültürümüzle bütünleşerek, kendi varlığını ispatlaması peşindeyiz. Korkusuz ve doğru eğitimle istediğimiz noktalara ulaşmak hiçte uzak bir hayal değildir.

 

YAYIMLARIMIZ